ورق گاوانیزه تاراز

,

معرفی شرکت فولاد تاراز 

شرکت فولاد تاراز در سال۱۳۸۷  با سرمایه گذاری مشترک شرکت آتیه فولاد نقش جهان و شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد در  استان  چهار محال و بختیاری  با نام صنایع ورقهای پوشش دار تاراز چهارمحال تاسیس گردید. نام این شرکت که  برگرفته از کوه تاراز در استان چهارمحال و بختیاری و نشانه شکوه و عظمت و زیبایی می باشد .

   عملیات ساخت و نصب  تجهیزات کارخانه از سال ۱۳۹۰ در زمینی به وسعت ۲/۷ هکتار  در  شهرک صنعتی شهرکرد آغاز و در ۱۸ آبان ۱۳۹۵ توسط معاون اول محترم رئیس جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در این شرکت یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید ورق گالوانیزه به روش غوطه وری گرم با ظرفیت اسمی ۲۶۰ هزار تن در سال نصب گردیده است.

 کلاف گالوانیزه تولیدی در شرکت فولاد تاراز از ضخامت 0.3 میلیمتر  تا 2 میلیمتر  با استفاده مواد اولیه با کیفیت و استانداردهای که نشانه کیفیت بالاتر نسبت به ورق های گل  (Zero spangle )  یا بدون گل (minimize spangle ) جهانی بصورت گل ریز درشت می باشد . در رنگ ها ی مختلف در کشور می باشد و تولید این

 شرکت فولاد تاراز تنها تولید کننده ورق های گالوانیزه با پوشش رنگی بنام « گالواتاراز» است که محصول زیبا و نوآورانه از توانمندیهای منحصر به فرد این شرکت می باشد .

 کیفیت در همه فرآیند ها و محصولات و توجه به خواسته های مشتریان یکی از مهمترین اهداف برای مدیران و کارکنان شرکت فولاد تاراز می باشد .

شرکت فولاد تاراز

لیست قیمت ورق گالوانیزه فولاد تاراز:

فرم تماس