ورق گالوانیزه کاشان

,

معرفی کارخانه ورق امیرکبیر کاشان

شرکت فولاد امیر کبیر کاشان در سال 1374 با نام شرکت صنایع گالوانیزه فجر سپاهان و با هدف تولید ورق گالوانیزه به روش غوطه وری گرم تاسیس گردید. این شرکت تولیدی در سال 1379 مورد بهره برداری قرار گرفت. ظرفیت تولید خط گالوانیزه در بدو تاسیس به میزان 100 هزار تن در سال برآورد شده بود و در حال حاضر به 130 هزار تن در سال افزایش یافته است. این شرکت به لحاظ موقعیت جغرافیایی و دسترسی آسان به جاده ریلی به فاصله 600 متر و جاده ترانزیتی به فاصله 1800 متر و قرار گیری در مرکزیت ایران دارای امتیازات ویژه ای می باشد.

فولاد امیر کبیر در سال 1375 جواز تاسیس کارخانه گالوانیزه را اخذ نمود و در سال 1376 با شرکت MINO ایتالیا جهت خرید تجهیزات خط تولید نورد سرد قرار داد بست. در سال 1378 خط تولید برش عرضی مورد بهره برداری قرار گرفت و  سال بعد خط تولید گالوانیزه را راه اندازی نمود. در سال 1382 واحد نورد سرد احداث گردید و شرکت از حالت سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردید.

دو سال بعد جهت خرید تجهیزات خطوط تولید آنیلینگ و اسید شویی با شرکت CMIFPE قرار داد بست و در سال 1385 خط تولید نورد سرد مورد بهره برداری قرار گرفت. بعد از آن محصولات خط تولید آنیل وارد بازار مصرفی گردید و در نهایت سال 1388 این مجموعه به شرکت فولاد امیر کبیر کاشان تغییر نام داد. فولاد امیر کبیر سهام عمده شرکت فولاد مبارکه اصفهان را خریداری نمود و  واحد بازیافت اسید را راه اندازی کرد.

این مجتمع در سال 1395 موفق شد مجوز اتصال شرکت به راه آهن سراسری را اخذ نماید. از جمله طرح های توسعه طلبانه این مجموعه احداث کارخانه گالوانیزه به ظرفیت 300 هزار تن در سال می باشد. مدیر عامل کنونی این واحد تولید آقای عزیز قنواتی است.

کارخانه ورق امیرکبیر کاشان

لیست قیمت ورق گالوانیزه کاشان:

فرم تماس