صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

طبق خبرگزاری صدا و سیما، صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است. با ما تا پایان بررسی این خبر باشید.

صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت:

امکانات رسیدن به ظرفیت تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در در افق ۱۴۰۴ در کشور میسر است به این شرط که موانع تولید برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ آقای حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت:

چشم انداز ظرفیت تولید فولاد برای سال ۱۴۰۴ برابر ۵۵ میلیون تن در نظر گرفته شده و با توجه به امکاناتی که برای تولید فولاد در کشور وجود دارد، این چشم انداز تعریف و ترسیم شده است از همین رو امیدوار هستیم در مسیر تولید فولاد به درستی قرار بگیریم و با مهم برشمردن تولید به عنوان موضوعات مطرح شده از سوی دست اندرکاران کشور که مورد تایید نظام و رهبری است، به آن دسترسی پیدا کنیم.

| در سایت فلزلند به طور گسترده درباره انواع مقاطع فولادی، آهن اسفنجی و … صحبت کردیم. برای آشنایی بیشتر با هر یک از محصولات اشاره شده به قسمت وبلاگ سایت مراجعه کنید.

خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

چگونه صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که با توجه به اینکه امکانات رسیدن به ظرفیت تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور میسر است، عنوان کرد:

البته ممکن است که به صورت دقیق به تولید ۵۵ میلیون تن فولاد دست پیدا نکنیم، اما در جهت رسیدن به این میزان تولید گام برداشته ایم و در مسیر آن قرار گرفته ایم و به صورت حدودی به این رقم دست پیدا می‌کنیم در سال ۱۴۰۲ نیز به اهداف مورد نظر در صنعت فولاد دست پیدا خواهیم کرد، به این شرط که موانع تولید برطرف شود.

رستگار افزود:

اگر مشکلاتی که سال گذشته با آن روبه رو بودیم، برطرف شود، بدون شک به میزان تولید مورد نظر امسال خواهیم رسید، یکی از مشکلات ما خام فروشی و صادرات مواد اولیه فولاد و آهن آلات بود، این در حالی است که خام فروشی برای تولید مضر به شمار می‌رود، چراکه منابع تجدیدپذیر نیستند و با برداشت بی وقفه از بین می‌روند.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران اضافه کرد:

نباید خام فروشی کنیم، زمانی که شمش تبدیل به آهن آلات و محصولات پایین دستی می‌شود، سبب اشتغال زایی هر چه بیشتری می‌شود و همچنین سبب ایجاد ارزش افزوده بیشتر و در نهایت رشد اقتصادی می‌شود.

| شرکت فلز لند با بهره گیری از با کیفیت ترین متریال روز دنیا و با تکیه به اعتماد شما، سال هاست که در فروش قطعات فلزی و آهن آلات تجربه کسب کرده و هم اکنون آماده ایم که با بهره گیری از این تجربیات بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

چگونه صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

| اگر به دنبال راهی ساده تر برای خرید آهن و پیگیری بازار هستید ما در تمامی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و واتساپ دنبال فرمایید.

خبر: صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

وی گفت:

سال گذشته شاهد بودیم که مواد اولیه از جمله سنگ آهن تا شمش فولاد صادر می‌شد که امیدواریم این اتفاق در سال جاری روی ندهد و ما بیش از گذشته به سمت صادرات با محصولات با ارزش افزوده بیشتر گام برداشته و پیش برویم.

رستگار در ادامه با تاکید بر این موضوع که باید زنجیره تولید فولاد تعادل داشته باشد، خاطرنشان کرد:

در زنجیره فولاد هر حلقه باید به درستی نقش خود را ایفا کند، امیدواریم هر یک از مراحل تولید نقش خود را به خوبی ایفا کند تا این زنجیره به درستی بتواند در سال جدید تولید داشته باشد.

رستگار با اشاره به شعار سال جاری که از سوی رهبر انقلاب، «مهار تورم، افزایش تولید» عنوان شد، مهم‌ترین موانع تولید به ویژه در صنعت فولاد را چنین برشمرد:

سال گذشته صنعت فولاد با موانع بسیاری روبه رو بود که کار را برای فولادسازان با چالش مواجه کرده بود، از یکسو با قطعی برق و گاز و در کل محدودیت‌های انرژی روبه رو بودند، این در حالی است که با قطع شدن برق و گاز، کل خط تولید کارخانه‌های فولادسازی با اختلال روبه رو می‌شوند و روند تولید به مشکل برمی خورد.

| اگر به دنبال تحلیل و بررسی بازار برای خرید حرفه ای و به صرفه هستید شرکت فلز لند در بخش تحلیل به صورت شبانه روزی بازار را رصد کرده تا تمام وقایع را در اختیارتان قرار دهند. پس مطمئن باشید با مشاهده سایت ما و بررسی اخبار روزانه خریدی آسان و ارزان تر را تجربه خواهید کرد.

(صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است)

(صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است)

امید به صادرات

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران در ادامه با اشاره به موضوع صادرات محصولات فولاد عنوان کرد:

از سوی دیگر در بحث صادرات، واحد‌های تولیدی فولاد با توجه به تامین شدن نیاز داخل، امید به صادرات بیشتر داشتند که به دلیل برخی موانع این امر محقق نشد از همین رو بیش از هر امر دیگری، صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است که این امر سبب می‌شود تا کارخانه‌های فولادسازی ارز لازم را برای تامین قطعات وارداتی خود تهیه کنند و در نهایت صادرات آن‌ها سبب ارزآوری بیشتر در کشور شود.

منبع خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است : خبرگزاری صداوسیما

ممنون که همراه ما تا پایان خبر (صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است) بودید.

| فلز لند دارای بیش از 50 سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به صورت کلی و جزئی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت تامین کننده کلی آهن آلات شرکت های نفتی و ساختمانی می باشد، جهت مشاوره و ثبت سفارش لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *