سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس

سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس

به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس می‌باشند. همراه ما تا پایان این خبر باشید تا تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا را در هفته گذشته و جاری مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی خبر(سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس)

بررسی خبر(سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس)

سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس

بیش از ۳ میلیون تن انواع کالا و محصول به همراه ۹۰ دستگاه خودرو در مجموع به ارزش بیش از ۳۰ هزار و ۳۴۶ میلیارد تومان در حالی هفته گذشته در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد که سیمان، سنگ آهن و فولاد در صدر معاملات این بازار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در هفته گذشته تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا شاهد معامله 2 میلیون و 915 هزار و 92 تن انواع کالا و 90 دستگاه خودرو به ارزش بیش از 22 هزار و 303 میلیارد تومان در هفته منتهی به 26 اسفند بود.

| شرکت فلز لند با بهره گیری از با کیفیت ترین متریال روز دنیا و با تکیه به اعتماد شما، سال هاست که در فروش قطعات فلزی و آهن آلات تجربه کسب کرده و هم اکنون آماده ایم که با بهره گیری از این تجربیات بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

خبر(سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس)

خبر(سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس)

| اگر به دنبال راهی ساده تر برای خرید آهن و پیگیری بازار هستید ما در تمامی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و واتساپ دنبال فرمایید.

بررسی خبر: سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس

در این تالار یک میلیون و 579 هزار و 641 تن سیمان، 786 هزار تن سنگ آهن، 343 هزار و 601 تن فولاد، 115 هزار تن آهن اسفنجی، 71 هزار و 300 تن روی، 12 هزار و 232 تن مس، 11 هزار و 150 تن آلومینیوم، 2701 تن کنسانتره مولیبدن معامله شد.

در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، 357 هزار و 496 تن انواع کالا و محصول به ارزش نزدیک 7 هزار و 597 میلیارد تومان به فروش رسید.

| اگر به دنبال تحلیل و بررسی بازار برای خرید حرفه ای و به صرفه هستید شرکت فلز لند در بخش تحلیل به صورت شبانه روزی بازار را رصد کرده تا تمام وقایع را در اختیارتان قرار دهند. پس مطمئن باشید با مشاهده سایت ما و بررسی اخبار روزانه خریدی آسان و ارزان تر را تجربه خواهید کرد.

(سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس)

(سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس)

در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی 107 هزار و 161 تن قیر، 89 هزار و 882 تن مواد پلیمری، 70 هزار تن وکیوم باتوم، 43 هزار تن لوب کات، 41 هزار و 491 تن مواد شیمیایی، 3 هزار و 746 تن روغن پایه، 2 هزار و 800 تن گوگرد، 776 تن فرآورده های نفتی، 290 تن گازها و خوراک ها و 70 تن عاطق رطوبتی معامله شد.

بازار فرعی نیز شاهد معامله 15 هزار و 972 تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از 446 میلیارد تومان بود.

منبع خبر سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس : خبرگزاری تسنیم

ممنون که همراه ما تا پایان خبر سیمان، سنگ آهن و فولاد، صدرنشینان بازار فیزیکی بورس بودید.

| فلز لند دارای بیش از 50 سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به صورت کلی و جزئی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت تامین کننده کلی آهن آلات شرکت های نفتی و ساختمانی می باشد، جهت مشاوره و ثبت سفارش لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *