حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست

حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

به نقل از خبرگزاری ایسنا، حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست. همراه ما تا پایان خبر باشید.

حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

ایسنا/اردبیل رئیس اتحادیه آهن‌فروشان اردبیل گفت:

تفویض اختیار به مدیران کل ادارات امورمالیاتی استان‌ها برای اعطای تخفیفات مالیاتی بر حسب شرایط و وضعیت استان‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در حمایت و سرپا نگه داشتن اصناف داشته باشد.

| در سایت فلزلند به طور گسترده درباره انواع مقاطع فولادی صحبت شد. برای آشنایی بیشتر با هر یک از مطالب اشاره شده به قسمت وبلاگ سایت مراجعه کنید.

بررسی حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

بررسی حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست

آیدین محمدپور ۱۰ خرداد در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل اظهار کرد:

نرخ‌های مالیاتی تعیین شده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور متناسب با مناطق مختلف محرومیت استان‌ها تدوین نشده و محرومیت بسیاری از استان‌ها از جمله استان اردبیل در پرداخت مالیات‌ نادیده گرفته شده است.

وی بر ضرورت تفویض اختیار تام از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی به مدیران کل ادارات امور مالیاتی مناطق محروم جهت اعطای تخفیفات مالیاتی تاکید کرد و گفت:

مدیران بومی سازمان‌های امورمالیاتی به مراتب بهتر و بیشتر از مسئولان بالادستی در جریان وضعیت بازار و داد و ستد استان محل خدمت خود بوده و می‌توانند اخذ مالیات‌ها را مناسب‌تر مدیریت کنند.

| شرکت فلز لند با بهره گیری از با کیفیت ترین متریال روز دنیا و با تکیه به اعتماد شما، سال هاست که در فروش قطعات فلزی و آهن آلات تجربه کسب کرده و هم اکنون آماده ایم که با بهره گیری از این تجربیات بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست

حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست

بررسی حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

رییس اتحادیه آهن‌فروشان اردبیل با اشاره به اینکه حاشیه سود در نظر گرفته برای آهن‌فروشان است افزود:

در حال حاضر به علت وجود بازار رقابتی، صنف آهن فروش با سود کمتر از ۱ درصد معاملات خود را انجام می‌دهند که با حاشیه سود در نظر گرفته از سوی دولت اصلا تطابق ندارد.

محمدپور عمده مشکلات حوزه آهن فروشان را فروش آزاد آهن و فولاد توسط کارخانجات به مردم عنوان کرد و گفت:

جهت خرید و معامله، تولیدکنندگان آهن و فولاد، آهن فروشان را ملزم به ارائه کد مالیاتی و پروانه کسب می‌کنند، این در حالی است در بازار آزاد شاهد معاملات کارخانجات با مردم بدون ارائه کد مالیاتی و پروانه کسب هستیم.

| اگر به دنبال تحلیل و بررسی بازار برای خرید حرفه ای و به صرفه هستید شرکت فلز لند در بخش تحلیل به صورت شبانه روزی بازار را رصد کرده تا تمام وقایع را در اختیارتان قرار دهند. پس مطمئن باشید با مشاهده سایت ما و بررسی اخبار روزانه خریدی آسان و ارزان تر را تجربه خواهید کرد.

خبر حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

خبر حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان

| اگر به دنبال راهی ساده تر برای خرید آهن و پیگیری بازار هستید ما در تمامی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و واتساپ دنبال فرمایید.

 وی با بیان اینکه افزایش بی رویه قیمت‌ها مخصوصا در حوزه فولاد گفت:

در سال گذشته توان خرید برای هر تریلی تیرآهن و میلگرد ۳۰۰ میلیون تومان بود و در حال حاضر این مبلغ به بیش از دو برابر افزایش یافته است که با حاشیه سود واقعی همچنان ۱ درصد به فروش می‌رسد، اما در محاسبه و پرداخت مالیات حاشیه سود ۲/۵ درصد لحاظ می‌شود و همین مسئله یکی از عوامل ناامید اصناف حوزه آهن فروشان شده است.

منبع خبر حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست : خبرگزاری ایسنا

| فلز لند دارای بیش از 50 سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به صورت کلی و جزئی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت تامین کننده کلی آهن آلات شرکت های نفتی و ساختمانی می باشد، جهت مشاوره و ثبت سفارش لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

ممنون که همراه ما تا پایان خبر (حاشیه سود مصوب توسط دولت برای آهن‌فروشان با واقعیت منطبق نیست) بودید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *