تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد. همراه ما تا پایان بررسی این خبر باشید.

تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم رونمایی از تیرآهن H24 ؛

محصول جدید ذوب‌آهن اصفهان که به سبد محصولات ارزش افزای این شرکت اضافه شد، با حضور مرتضی محمدی رئیس هیات مدیره هلدینگ صدرتامین، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان و جمعی از مسئولین و تلاشگران این شرکت یک شنبه 24 اردیبهشت ماه در سالن تشریفات و کارگاه نورد 650 این مجتمع عظیم صنعتی برگزار شد .

| در سایت فلزلند به طور گسترده درباره انواع تیرآهن و سایر مقاطع فولادی صحبت کردیم. برای آشنایی بیشتر با هر یک از محصولات اشاره شده به قسمت وبلاگ سایت مراجعه کنید.

خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

چگونه تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

مزایای تیرآهن H24 که برای اولین بار به همت تلاشگران ذوب‌آهن اصفهان در ایران تولید شد بدین ترتیب است :

طراحی جسورانه و تولید باکیفیت از شمش 250*320، دوستدار محیط‌زیست و باقابلیت بازیافت صددرصدی، افزایش استحکام و کاهش هزینه سازه‌های فولادی، تسریع در ساخت‌وساز و افزایش فضای مفید ساختمان.

ذوب‌آهن اصفهان دانشگاه صنعت فولاد کشور است

آیت ا… رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب‌آهن در این آیین گفت:

این مجتمع عظیم صنعتی ، دانشگاه صنعت فولاد کشور است و بخش مهمی از نیروی انسانی صنعت فولاد کشور را آموزش داده است.

وی افزود : روزی که هیچ خبری از تولید فولاد در ایران نبود، ذوب‌آهن اصفهان بنیان نهاده شد و توسعه یافت و صنعت فولاد کشور را نیز توسعه داد.

مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت تصریح کرد :

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «مهار تورم،رشد تولید» نامگذاری شده، نیاز است کلیه بخش های کشور برای رشد و توسعه بیش از پیش در ذوب‌آهن اصفهان، همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.

| اگر به دنبال تحلیل و بررسی بازار برای خرید حرفه ای و به صرفه هستید شرکت فلز لند در بخش تحلیل به صورت شبانه روزی بازار را رصد کرده تا تمام وقایع را در اختیارتان قرار دهند. پس مطمئن باشید با مشاهده سایت ما و بررسی اخبار روزانه خریدی آسان و ارزان تر را تجربه خواهید کرد.

بررسی خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

بررسی خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

| اگر به دنبال راهی ساده تر برای خرید آهن و پیگیری بازار هستید ما در تمامی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و واتساپ دنبال فرمایید.

تولید محصول جدید تحول در ذوب‌آهن اصفهان را نوید می‌دهد

در ادامه بررسی خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد باید اشاره کنیم که مرتضی محمدی رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ صدر تأمین در این آیین گفت :

تولید محصول جدید در ذوب‌آهن اصفهان نشان‌دهنده پویایی این شرکت و توانمندی تلاشگران آن است .

رئیس هیئت‌مدیره صدر تأمین افزود : توسعه محصول از ارکان اصلی توسعه یک سازمان است. در این راستا تولید محصولات ارزش افزا همچون ریل و تیرآهن H24 که به همت تلاشگران ذوب‌آهن اصفهان انجام‌شده است ، تحول در این مجتمع عظیم صنعتی را نوید می‌دهد .

محمدی به زنجیره تأمین و سرمایه‌گذاری به‌عنوان دو رکن دیگر توسعه سازمان اشاره کرد و گفت :

در خصوص زنجیره تأمین ، کاهش قیمت تمام‌شده به‌منظور سودآوری و همچنین تأمین پایدار مواد اولیه که در تحقق برنامه‌های تولید نقش مؤثری دارد، اهمیت بسیاری دارند.

وی افزود : در این راستا در صدر تأمین تلاش می‌کنیم برای تأمین زغال‌سنگ داخلی برای ذوب‌آهن اصفهان نقش مهم‌تری نسبت به گذشته ایفا کنیم.

وی اظهار کرد : هلدینگ صدر تأمین، سرمایه‌گذاری برای فعالیت‌های دانش‌بنیان، که نتایج مهمی همچون تولید محصولات جدید در راستای تنوع محصولات دارد و منجر به توسعه صادرات و ارزآوری نیز می‌شود را در اولویت قرار داده است.

تدوین بودجه عملیاتی و تولید 45 درصدی محصولات ارزش افزا دو استراتژی ذوب‌آهن در سال جدید

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان  نیز گفت :

در سال جدید، تدوین بودجه به شیوه عملیاتی و همچنین تولید 45 درصدی محصولات ارزش افزا در ذوب‌آهن اصفهان به‌عنوان دو استراتژی کلیدی در کارخانه هدف‌گذاری شدند.

| شرکت فلز لند با بهره گیری از با کیفیت ترین متریال روز دنیا و با تکیه به اعتماد شما، سال هاست که در فروش قطعات فلزی و آهن آلات تجربه کسب کرده و هم اکنون آماده ایم که با بهره گیری از این تجربیات بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

(تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد)

(تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد)

تولیدات ذوب‌آهن اصفهان در مسیر توسعه و آبادانی کشور نقش‌آفرین هستند

وی افزود : در ذوب‌آهن اصفهان دو محصول ارزش افزا (انواع ریل و تیرآهن‌های بال‌پهن) با تلاش و کوشش شبانه‌روزی کارگران به‌موازات یکدیگر تولید می‌شوند و هر یک از این تولیدات در مسیر توسعه و آبادانی ایران‌زمین مورداستفاده قرار می‌گیرند.

در ادامه تیتر خبری تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد ، مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت : مقام معظم رهبری در بیانات نوروزی خودشان به تولید ریل ملی اشاره داشتند،محصولی که خودکفایی جاودانه‌ای را برای تک‌تک ایرانیان رقم زد و تا همیشه در اذهان مردم ماندگار خواهد بود .

مهدی کوهی گفت : تاکنون بالغ‌بر 100 هزار تن ریل مطابق استانداردهای روز دنیا و بالاترین کیفیت در ذوب‌آهن اصفهان تولید و تحویل گردیده و حدود 60 هزار تن آن نیز در محورهای ریلی اقصی نقاط کشور نصب‌شده است.

نهضت بومی‌سازی در ذوب‌آهن اصفهان با تلاش و جدیت  در مسیر توسعه قرار دارد

وی افزود: باافتخار اعلام می‌کنم،حدود 85 درصد از قطعات و تجهیزات موردنیاز خط تولید کارخانه و همچنین قطعات کلیدی در صنعت فولاد و سایر صنایع کشور به دست توانمند تلاشگران ذوب‌آهنی ساخته‌شده است و این نهضت بومی‌سازی در این مجتمع عظیم صنعتی با تلاش و جدیت بیشتر در ریل توسعه قرار دارد.

مدیرعامل شرکت بیان کرد: در سال جدید پروژه‌های توسعه‌ای شرکت از قبیلLF1  ، LF3  ، پلنت اکسیژن،تصفیه‌خانه آب،باتری2 کک سازی و … نیز با پیشرفت بسیار خوبی در دست اقدام قرار دارند تا ذوب‌آهن اصفهان در امر تولید با چالش مواجه نشود.

تولید ذوب‌آهن اصفهان فراتر از برنامه پیش می‌رود

در ادامه تیتر خبری تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد آمده است که مهرداد تو لائیان معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید با عنوان مهار تورم و افزایش تولید که به تدبیر مقام معظم رهبری صورت گرفته است ، گفت :

این مجتمع عظیم صنعتی برای انجام وظایف خود در راستای افزایش تولید، در سه بخش افزایش کمی تولید ، کاهش قیمت تمام‌شده و تولید محصولات ارزش افزا برنامه‌ریزی کرده است .

وی افزود : در 55 روز گذشته افزایش تولید در ذوب‌آهن با تولید بیش از برنامه محقق شده است که امیدوارم تا پایان سال این روند تداوم داشته باشد . در بخش کاهش قیمت تمام‌شده که افزایش تولید و تأمین کیفی مواد اولیه نقش مهمی دارد نیز ، شاهد اتفاقات خوبی هستیم و در مقایسه با سال‌های گذشته شرایط بهتری ایجادشده است . البته در تأمین زغال داخلی مشکلاتی هست که امیدوارم حل شود .

معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن گفت : در خصوص تولید محصولات ارزش افزا نیز ، خوشبختانه موفق به تولید H24 شدیم که در کارگاه نورد 650 حاصل شد . برای تولید این محصول ، در بخش فولادسازی موفق به تولید شمش 320*250  شدیم که علاوه بر آن امیدوارم با تولید شمش 360*250 بتوانیم 6 محصول جدید دیگر تا پایان سال به سبد محصولات ذوب‌آهن اضافه کنیم .

چگونه تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

چگونه تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

تولید H24 سرآغازی از بهار تولید در ذوب‌آهن اصفهان

محمدامین یوسف زاده مدیر مهندسی نورد ذوب‌آهن اصفهان گفت :

توسعه سبد محصولات ارزش افزا در ذوب‌آهن اصفهان با حمایت مدیرعامل کارخانه،معاونت بهره‌برداری و تلاش و کوشش کلیه بخش‌های شرکت،آینده بسیار روشنی پیش رو دارد و بر این اساس امروز تیرآهن H24 بر پایه شمش 250*320 تولیدی بخش فولادسازی شرکت به‌عنوان سرآغازی جدید از بهار تولید در ذوب‌آهن اصفهان،رونمایی شد.

وی افزود : اگر کشور ایران در جایگاه دهمین تولیدکننده فولاد دنیا قرار دارد،این موفقیت مدیون و مرهون ذوب‌آهن اصفهان است که از دیرباز تاکنون تلاشگران این شرکت مادر صنعتی درجایی جای ایران‌زمین، در ساخت و بهره برداری از پروژه‌های گوناگون منشا تحول و نوآوری هستند.

طبق خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد، آمده است:

مدیر مهندسی نورد ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد : تیرآهن H24 ثمره زحمت و عَرق جَبین تلاشگرانی است که تولید را محور زندگی شخصی و شغلی خود قرار دادند و همین جا شایسته می دانم از همه این عزیزان تشکر و قدردانی نمایم.

یوسف زاده خاطر نشان کرد : تحول با توسعه اتفاق می افتد و انشاا… با فراهم شدن زیرساخت های تولید، روز به روز سبد محصولات ارزش افزای ذوب‌آهن در مسیر شکوفایی افزون تر قرار می گیرد و در یک جمله می گویم ذوب‌آهن اصفهان این توانایی را دارد که به زودی نیاز سازه ای کشور را در هر مقطع و سایز مورد درخواست تامین نماید.

منبع خبر تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد : خبرگزاری تسنیم

| فلز لند دارای بیش از 50 سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به صورت کلی و جزئی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت تامین کننده کلی آهن آلات شرکت های نفتی و ساختمانی می باشد، جهت مشاوره و ثبت سفارش لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

ممنون که همراه ما تا پایان خبر (تیرآهن H۲۴ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد) بودید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *