تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین

تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، به بررسی تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین خوزستان می‌پردازیم. همراه ما تا پایان خبر باشید.

تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان:

تبدیل اسلب های ارسالی از سوی فولاد مبارکه به استنلس استیل در این شرکت با موفقیت انجام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، محمد زاده درخصوص آخرین وضعیت تولید و توسعه سبد محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت:

ثبات و آرامش به وجود آمده در این مجموعه موجب شد تا شارژ اسلب‌های استنلس استیل در این شرکت انجام و فرآیند نورد نیز در حضور مدیران و کارشناسان ارشد شرکت فولاد مبارکه با موفقیت اجرا شود.

| در سایت فلزلند به طور گسترده درباره فرایند نورد سرد و گرم صحبت شد. برای آشنایی بیشتر با هر یک از مطالب اشاره شده به قسمت وبلاگ سایت مراجعه کنید.

تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل

تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل

تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل

وی افزود:

در همین رابطه از ۱۰ اسلب ارسالی از سوی فولاد مبارکه، ۴ ورق استنلس استیل به ضخامت ۵۰ میلیمتر با موفقیت تولید و در ادامه به دلیل مشکلات فنی در ریخته‌گری، اسلب‌های باقیمانده از کوره خارج و به منظور پیشگیری از تجزیه و تحلیل در سایر اسلب‌های جدید با کاهش دمای کوره شماره ۲ طبق گراف، عملیات نورد و تولید کارخانه با تولید محصولات ریز بار و API طبق برنامه از پیش تعیین شده بدون هر گونه وقفه‌ای با دیگر کوره خط تولید به میزان ۲ هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تن در روز که بهترین رکورد تولید روزانه محصولات API ریز بار شرکت است، ادامه یافت.

| شرکت فلز لند با بهره گیری از با کیفیت ترین متریال روز دنیا و با تکیه به اعتماد شما، سال هاست که در فروش قطعات فلزی و آهن آلات تجربه کسب کرده و هم اکنون آماده ایم که با بهره گیری از این تجربیات بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونگی تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل

چگونگی تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل

| اگر به دنبال راهی ساده تر برای خرید آهن و پیگیری بازار هستید ما در تمامی شبکه های اجتماعی نظیراینستاگرام و واتساپ دنبال فرمایید.

تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین خوزستان

محمدزاده می‌گوید:

با ادامه روند کاهش دمای کوره شماره ۲ و با توجه به اینکه در هر ماه ۲ نوبت تعمیرات پیشگیرانه جهت حفظ آماده بکاری خط تولید برنامه‌ریزی شده، کار‌های لازم جهت ورود به کوره شماره ۲ به منظور برشکاری و تخلیه اسلب معیوب صورت پذیرفته و در نهایت طی برنامه ریزی صورت پذیرفته و در تعمیرات برنامه ریزی شده ۸ ساعته بدون ایجاد هیچگونه خسارت و هزینه‌ای اسلب‌های معیوب از کوره تخلیه و افزایش دمای کوره شماره ۲ براساس گراف استاندارد مجددا انجام و در کمترین زمان ممکن کوره شماره ۲ وارد مدار تولید شد.

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان اضافه کرد:

با توجه به موارد فوق آماده بکاری تولید از ابتدای خرداد ماه تا کنون ۹۴ درصد و توقف‌های اضطراری ۵ ساعت و ۲۲ دقیقه ثبت شده است.

| اگر به دنبال تحلیل و بررسی بازار برای خرید حرفه ای و به صرفه هستید شرکت فلز لند در بخش تحلیل به صورت شبانه روزی بازار را رصد کرده تا تمام وقایع را در اختیارتان قرار دهند. پس مطمئن باشید با مشاهده سایت ما و بررسی اخبار روزانه خریدی آسان و ارزان تر را تجربه خواهید کرد.

(تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین خوزستان)

(تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین خوزستان)

وی می‌گوید:

دستاورد یاد شده به عنوان بخشی از یک طرح ملی در تولید و نورد موفقیت آمیز ورق‌های استنلس استیل بوده که نقش مهمی در توسعه سبد تولیدی ۲ شرکت فولاد مبارکه و فولاد اکسین خوزستان خواهد داشت و بی شک در ادامه با هم افزایی، مطالعات و تجربیات بیشتر از سوی متخصصان ۲ شرکت فرآیند توسعه سبد تولیدی محصولات خاص مشابه با سرعت و به صورت تولید انبوه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع خبر تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین : خبرگزاری صدا و سیما

| فلز لند دارای بیش از 50 سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به صورت کلی و جزئی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت تامین کننده کلی آهن آلات شرکت های نفتی و ساختمانی می باشد، جهت مشاوره و ثبت سفارش لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

ممنون که همراه ما تا پایان خبر (تبدیل اسلب به ورق های استنلس استیل در فولاد اکسین خوزستان) بودید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *